• Обновено
20PCS/МНОГУ AOTF22N50 ДА-220F / KA78R05 / T12E8F / K2701A 2SK2701A / FKPF10N80
zoom_in

20PCS/МНОГУ AOTF22N50 ДА-220F / KA78R05 / T12E8F / K2701A 2SK2701A / FKPF10N80

DEN 328.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Приклучок Тип:
AOTF22N50, KA78R05, T12E8F, K2701A 2SK2701A, FKPF10N80
Број На Модел На:
AU
Бренд Име:
CazenOveyi
Употреба:
Стандард
Излез Тип На:
Стандард
врска:
Стандард
Излезниот Напон:
Стандард

Слични производи во категоријата..