• Обновено
КАПА Префрлување НИ 3000V 221pf 3KV нови и оригинални
zoom_in

КАПА Префрлување НИ 3000V 221pf 3KV нови и оригинални

DEN 248.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
врска:
Приклучок Во
Број На Модел На:
3KV 221pF

Слични производи во категоријата..