• Обновено
Најлон 3 во 1 Плетенка Полнење преку USB Кабел Магнетни Микро USB Адаптер Тип-В Глава Полнач За iPhone, Android и USB 3.1 Тип В
zoom_in

Најлон 3 во 1 Плетенка Полнење преку USB Кабел Магнетни Микро USB Адаптер Тип-В Глава Полнач За iPhone, Android и

DEN 239.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
сребро, злато, злато се зголеми
Излезниот Напон:
2.4 На
Влезен Напон:
5V
Бренд Име:
Baolx
боја:
сребро, злато, злато се зголеми
Должина:
1m/3.3ft
тековната:
Макс 2.4 На
Карактеристики:
Магнетни, 3 во 1
Тип:
Магнетни тип-c / micro usb синхронизација полнење кабел
Функција :
Брзо Полнење & Податоци Sync Кабел

Слични производи во категоријата..