• Обновено
36 YardsX0.8CM Супер Двојно Страна Лепила Чипка Пред Поддршка Лента Length33M Лента За Коса/Кожа Weft Коса/Чипка Перики/Toupee
zoom_in

36 YardsX0.8CM Супер Двојно Страна Лепила Чипка Пред Поддршка Лента Length33M Лента За Коса/Кожа Weft Коса/Чипка Перики/Toupee

DEN 714.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Adhesives
Материјал:
adhensive лента
Број На Модел На:
MR001
Количина:
1
is_customized:
Yes
Големина:
0.8cm X 36 yards
Ширина:
0.8cm

Слични производи во категоријата..