• Обновено
bowarepro Антички Бронзен Накит Кутија Агол Нога Дрвени Случај Агол Заштитник Декоративни Агол За Мебел Метал Занает 20PCS
zoom_in

bowarepro Антички Бронзен Накит Кутија Агол Нога Дрвени Случај Агол Заштитник Декоративни Агол За Мебел Метал Занает

DEN 59.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
bowarepro
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Агол Заштитници
is_customized:
Yes
Тип:
Агол Загради
Материјал:
Железо
Големина:
35*35*5mm/1.38
боја:
античкиот бронза
За:
Заштита на маса, кутија, или вашето дрво случаи да бидат оштетени.

Слични производи во категоријата..