• Обновено
Бесплатни Дома декорација 11CT Цвеќиња и мачки DIY Везана DMC Смета Крстот Бод за Полнење за Везови Игли за Плетење Занает
zoom_in

Бесплатни Дома декорација 11CT Цвеќиња и мачки DIY Везана DMC Смета Крстот Бод за Полнење за Везови Игли за Плетење

DEN 431.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Aida Платно
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PP
Пакување:
PP Кутија или ПВЦ Кеси
Ткаенина Тип:
Памук
Тема:
Животно Серија
Повод:
Партија,Ангажман, Свадба,Годишнина
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
DIY Везана:
DMC Крст-бод

Слични производи во категоријата..