• Обновено
Моден Куче Bandana Јака Ѓердан Печатени Стп Кожа Јака За Кучиња Мали Миленичиња Производи
zoom_in

Моден Куче Bandana Јака Ѓердан Печатени Стп Кожа Јака За Кучиња Мали Миленичиња Производи

DEN 309.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M
Тип:
Кучиња
Функција:
Персонализирани
Тип:
Јаки
Бренд Име:
BeiDouChong
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Печати
Материјал:
кожа
боја:
црвено розова боја црна, сина
is_customized:
Yes
Должина:
43cm
Употреба:
Јаки & Води
Ширина:
2.0 cm
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Тежина:
35 g
Спецификација:
other
Тока:
легура тока прилагодливи

Слични производи во категоријата..