• Обновено
2018 Момчиња Outerwear & Палта Јакни За Пролет И Есен Мода Обичните Маскирани Солидна Windbreaker За Деца Момче 110-160
zoom_in

2018 Момчиња Outerwear & Палта Јакни За Пролет И Есен Мода Обичните Маскирани Солидна Windbreaker За Деца Момче 110-160

DEN 972.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Дете НИ Големина:
3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
IIMADFWIW
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Број На Модел На:
ZY-A00301862069
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Платно
Облека Должина:
Долго
Големина:
110 120 130 140 150 160
боја:
камила ,морнарско сина,сина,војска зелена

Слични производи во категоријата..