• Обновено
Ѓаволот Модната Панк Јакни За Мажи Готски Благородна Swallowtail Палта Steampunk Есен Зима Маскирани Палта Убав Overcoats
zoom_in

Ѓаволот Модната Панк Јакни За Мажи Готски Благородна Swallowtail Палта Steampunk Есен Зима Маскирани Палта Убав Overcoats

DEN 3595.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Панк Стилот
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
CT06901 CT06902
Тип:
Тенок
Јака:
Turtleneck
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Декорација:
Патентите
боја:
Црна
Големина:
S M L XL XXL XXXL XXXXL

Слични производи во категоријата..