• Обновено
DWZ 22mm Површината Планирање Дното Чистење Дрво Мелничката Сечење CNC Рутер Мелница Малку
zoom_in

DWZ 22mm Површината Планирање Дното Чистење Дрво Мелничката Сечење CNC Рутер Мелница Малку

DEN 88.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Други
Бренд Име:
DWZ
Употреба:
Дома, DIY
Материјал:
Карбид
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Дрво Чистење На Битови
Дијаметар:
6mmx22mm
Обложување:
Никој
Вкупна Должина:
6*22

Слични производи во категоријата..