• Обновено
Висок квалитет 10PC 100x100x0.2mm 99.9% Бакар Cu Метален Лист, Плоча Убаво Механички Однесување и Термичка Стабилност
zoom_in

Висок квалитет 10PC 100x100x0.2mm 99.9% Бакар Cu Метален Лист, Плоча Убаво Механички Однесување и Термичка Стабилност

DEN 330.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

is_customized:
Yes
Тип:
Други
Име:
бакар плоча лист
Чистота:
99.9%
Големина:
Прифати прилагодени
цена:
може да бидат пониски ако големо количество
Примена:
индустрија, експеримент ,лабораторија

Слични производи во категоријата..