• Обновено
1KW/2KW/3KW/4KW DN25 1.0 Нишка Ултразвучно Електрична Топлина Цевка, Foldback Бојлер Елемент за Соларна Енергија Резервоарот за Вода
zoom_in

1KW/2KW/3KW/4KW DN25 1.0 Нишка Ултразвучно Електрична Топлина Цевка, Foldback Бојлер Елемент за Соларна Енергија Резервоарот

DEN 357.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
1KW 220V, 2KW 220V, 3KW 220V, 4KW 220V, 3KW 380V, 4KW 380V
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
BD14
Тип:
Други
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..