• Обновено
Висока чувствителност Дигитални Алкохол Тестер за Алкохол Здив Тестер Аналитичар Мали димензии со lanyard лесно да се носат Точни measureme
zoom_in

Висока чувствителност Дигитални Алкохол Тестер за Алкохол Здив Тестер Аналитичар Мали димензии со lanyard лесно да

DEN 236.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
6387
Бренд Име:
shunwei
Загрее Време:
Време На Одговор:
Тест Опсег:
0.00-0.19%BAC; / 0.0-1.9 g/L
2 Meas%uring единици екранот:
%BAC & g/L
димензија:
95x36x18mm
Напојување:
2 x AAA батерија *не се вклучени*
боја:
Бела
Тежина:
35 g

Слични производи во категоријата..