• Обновено
100 Х 8мм Пластични Автомобил Вратата Трим Панел Клипови Авто Предниот Браник Фендер Fastener Retainer Заковки За Nissan Универзална Црна
zoom_in

100 Х 8мм Пластични Автомобил Вратата Трим Панел Клипови Авто Предниот Браник Фендер Fastener Retainer Заковки За

DEN 143.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Боја Име:
50 парчиња, 100 парчиња
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Ширина:
0.78inch
Објектот Висина:
0.78inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
ZCF-439
Бренд Име:
FIRSTPLUS
Објектот Тежина:
0.1kg
Тип На Објект:
Fastener & Клип
боја:
Црна
Глава Дијаметар:
19.8 mm/ 0.78 инчен
матични должина:
20mm/ 0.79 инчен
Одговара Дупка Со Дијаметар:
8mm/ 0.31 инчен
Примена:
Универзална
Fitment:
Вратата Трим Панел Браник Фендер
Количина:
50 парчиња/pack; 100 парчиња/пакет

Слични производи во категоријата..