• Обновено
За 2002-2004 АКУРА RSX 2.0 L Type-S Воздух Гориво Сензор за Воздух, Гориво Сооднос Сензор 36531-PLE-003 192400-1030 234-9005
zoom_in

За 2002-2004 АКУРА RSX 2.0 L Type-S Воздух Гориво Сензор за Воздух, Гориво Сооднос Сензор 36531-PLE-003 192400-1030

DEN 1724.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Осветленост Дел Број:
234-9005,192400-1030;36531-PLE-003
Производителот Дел Број:
GL-14005
Поставување на Возило:
Возводно
Објектот Висина:
2 IN
Објектот Тежина:
0.3KG
Објектот Должина:
2 IN
Другиот Дел Број:
36531-PLE-003
Земја/Регион на Производство:
Јапонија
Материјал Тип:
Мешавина
Објектот Ширина:
2 IN
Бренд Име:
GANGLE
Зафатнина:
За 2002-2004 АКУРА RSX 2.0 L Type-S

Слични производи во категоријата..