• Обновено
Нов & Fashion & Корисни,0.38 Пишување Точка, Erasable Ballpoint Пенкало Рефил,Office & Училиште Пишување на Материјали,за Студентски C028
zoom_in

Нов & Fashion & Корисни,0.38 Пишување Точка, Erasable Ballpoint Пенкало Рефил,Office & Училиште Пишување на Материјали,за

DEN 95.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Ballpoint Пен
Бренд Име:
Emoshire
Пишување Точка:
0.38 mm
Број На Модел На:
C028
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Материјал:
Пластични
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО:
1pc Dropshipping
Ballpoint Пенкало Тип:
Ballpoint Пенкало Roller Ball Подарок Pen Пенкало
Број На Модел На:
Ballpoint Пенкало Roller Ball Подарок Pen Пенкало
Промотивни Пен:
Yes
is_customized:
YES
Употреба:
Канцеларијата За Пишување, Пишување Училиште
Прилики 1:
Рекламирање, Промоција, Деловни Подароци, Фестивали
Прилики 2:
Роденден, Свадба, Награди, Спомен, Годишнина
Прилики 3:
Прослави, Свеченото Отворање, Односи Со Јавноста
ОЕМ:
ДА, прилагодено лого на располагање

Слични производи во категоријата..