• Обновено
Blusen Жените 2017 Мода Шарени Секси Исклучување Рамо Блузи Возбудува Ракав Лето Жените Блузи Коса Црта Вратот Кошули ChemisiTA02800032
zoom_in

Blusen Жените 2017 Мода Шарени Секси Исклучување Рамо Блузи Возбудува Ракав Лето Жените Блузи Коса Црта Вратот Кошули

DEN 479.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
chicnova
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Slash вратот
Број На Модел На:
TA02800032
боја:
како на слика
Големина:
Asia sizw S M L XL 2XL
Години / Сезоната:
2017 пролет, есен нови
Повод:
шопинг, улица
Број На Производ:
TA02800032

Слични производи во категоријата..