• Обновено
Жените Облека Долго Блузи 2018 сино бели црвени шарени chiffon кошула жените тенок долги ракави кошули женски ОЛ работа блузи
zoom_in

Жените Облека Долго Блузи 2018 сино бели црвени шарени chiffon кошула жените тенок долги ракави кошули женски ОЛ работа

DEN 476.64

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Декорација:
Копче
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
1258
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Streetwear
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни

Слични производи во категоријата..