• Обновено
Црна VSZAP RAY Т-МАИЦА ММА Tee со Уникатен Дизајн Бокс Тим Дресови Унисекс
zoom_in

Црна VSZAP RAY Т-МАИЦА ММА Tee со Уникатен Дизајн Бокс Тим Дресови Унисекс

DEN 535.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Бокс
Пол:
Жените
Број На Модел На:
VT025
Бренд Име:
ДАН SHUANG HAO
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Дише
Sleeve Должина(cm):
Краток
Спорт Тип:
ММА борба, Бокс
Пол:
Мажи, Жени
Јака:
О Деколте
Sleeve:
Кратко sleeve ММА џерси бокс т кошула
Шема:
Печатени
Материјал:
Памук, Spandex
боја:
Црна