• Обновено
мулти функционални боречки вештини таи чи меч торба може да се врати во средината на собата дебели Оксфорд платно кунг фу меч торба
zoom_in

мулти функционални боречки вештини таи чи меч торба може да се врати во средината на собата дебели Оксфорд платно

DEN 630.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
црвено 105cm, црвена 110cm, црвена 120cm, сина 105cm, сина 110cm, сина 120cm, зелена 105cm, зелена 110cm, зелена 120cm
Бренд Име:
Kun Мајстор
Боречка Вештина Стил:
кунг фу
сечилото агол:
60 ° и следниве
Должина На Ножот:
1
Дали calamity:
No

Слични производи во категоријата..