• Обновено
Црна Челик Шкафот Заклучување на Индустриски Кодот за Заклучување се Справи со Црна табла Брава со камери 1 КОМПЈУТЕР
zoom_in

Црна Челик Шкафот Заклучување на Индустриски Кодот за Заклучување се Справи со Црна табла Брава со камери 1 КОМПЈУТЕР

DEN 132.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
85.5*85.5mm
Број На Модел На:
5073
Заклучување Тип:
Црна Челик Шкафот Кодот
Материјал:
Цинк Легури Домување и Цилиндар
Големина:
85.5*85.5mm
Тип Клуч:
Клучни поинаку
боја:
Црна+Chrome Позлатен
каталог:
челик шкафот кодот
DIY Материјали:
Металугрија
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот

Слични производи во категоријата..