• Обновено
8 1/2 x 7 1/2-N Алуминиум пропелер за Јамаха 6hp 8hp 9.9 hp F6 F8 F9.9 Брод Мотори 6G1-45943-00-ЕЛ 8 1/2x7 1/2-N
zoom_in

8 1/2 x 7 1/2-N Алуминиум пропелер за Јамаха 6hp 8hp 9.9 hp F6 F8 F9.9 Брод Мотори 6G1-45943-00-ЕЛ 8 1/2x7 1/2-N

DEN 2037.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Капацитет На Моторот:
1 - 2L
Вид На Гориво:
Бензин
Бренд Име:
LANZIXUAN
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Inboard
моторот:
2 мозочен Удар
Димензии (L x W x H) (mm):
8 1/2x7 1/2-N
Цилиндри:
3

Слични производи во категоријата..