• Обновено
Art Nouveau Бумбари Мед Пчела Крило Инсекти Грешка Шапка Вратоврска Lapel Pin Значка Глеѓ Brooch Broche Сребро Аниме Накит Колективни
zoom_in

Art Nouveau Бумбари Мед Пчела Крило Инсекти Грешка Шапка Вратоврска Lapel Pin Значка Глеѓ Brooch Broche Сребро Аниме

DEN 95.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Материјал:
Смола
Бренд Име:
RechicGu
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Инсекти Грешка Шапка Вратоврска Lapel Pin Значка Brooch
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Хонг Конг
is_customized:
Yes
Големина:
5cm x 4cm x 3cm (1.96x1.57x1.18)

Слични производи во категоријата..