• Обновено
Funmor Бренд за Накит Животинско Broche Полжав Глеѓ Esmalte Brooch Симпатична Значка Икони За Жени, Деца Кристал Злато-боја на Фустан Иглички
zoom_in

Funmor Бренд за Накит Животинско Broche Полжав Глеѓ Esmalte Brooch Симпатична Значка Икони За Жени, Деца Кристал Злато-боја

DEN 148.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
Funmor
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Lucite
Пол:
Жените
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Број На Модел На:
7906100044
Брошеви Тип:
Брошеви
боја:
сино жолта
Клучни зборови:
полжав глеѓ животинско brooch игли за жените шик боја клипови иглички подароци
Стандарди За Безбедност:
CE доведе слободни никел слободни
Примена:
Свадба фустан Рамо Накит за Подарок Свадба покана Hijab Шамија
облик:
полжав
Големина на:
3.0 * 3.4 cm

Слични производи во категоријата..