• Обновено
Маскира Фокс Маска Brooch Жените Mens Симпатична корејски Брошеви за Жени Мажи Кристал Брошеви Иглички Broche Накит Позлатен
zoom_in

Маскира Фокс Маска Brooch Жените Mens Симпатична корејски Брошеви за Жени Мажи Кристал Брошеви Иглички Broche Накит

DEN 46.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
M399
Пол:
Мажи
Бренд Име:
STARBEAUTY
Обликотшема:
Водител на
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Легура со Платина позлатен и CZ Дијамант
дизајн:
Маскира Фокс Маска Brooch Иглички
Процесот:
Злато позлатен Lapel Pin
Стил:
Прекрасна мода и brooch pin
Големина:
1.57x1.18 (4*3 cm)
Пакување:
Професионални пакување
Gendor:
Брошеви за Мажи и жени
Не падне на превозот ? :
Yes (да). Без продавачот информации
Повод:
Чисто и свадба брошеви за жени
Дали трговија на големо ? :
YES (да). На повеќе, поевтини

Слични производи во категоријата..