• Обновено
NMRV050 Црв Опрема Редуктор 19mm 80B14 Сооднос 10 15 20 25 30 40 50 60 80 100: 1 за Асинхрони Мотор
zoom_in

NMRV050 Црв Опрема Редуктор 19mm 80B14 Сооднос 10 15 20 25 30 40 50 60 80 100: 1 за Асинхрони Мотор

DEN 1344.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Излезна Брзина:
Други
Номинална моќност:
Други
Излезен Вртежен Момент:
Други
Бренд Име:
ToAuto
Број На Модел На:
NMRV050-10-80B14
Текст Брзина:
Други
Gearing Аранжман:
Црв
Брзина на односот на:
10
Текст Дупка Големина:
19mm
Излез Дупка Големина:
25mm
Текст Брзина:
1400r/min (Заменети со 4 пола мотор)