• Обновено
2 парчиња Поттикне Опрема назабена 1.5 М 25T 1.5 v опрема рек 25teeth се роди 6-15mm 45teel Ccnc назабена заби висока фреквенција борбата против
zoom_in

2 парчиња Поттикне Опрема назабена 1.5 М 25T 1.5 v опрема рек 25teeth се роди 6-15mm 45teel Ccnc назабена заби висока

DEN 297.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Дупка Со Дијаметар Од:
6.35 mm, 15MM, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 7mm
Обликот:
Се покрене
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
1.5 м 25t
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обработка:
Hobbing
Ветер:
Десната Рака

Слични производи во категоријата..