• Најдобра цена
  • Обновено
Браун Жешки Секси Espartilhos E Corpetes Корсети И Bustiers Готски Облека Челик Boned Underbust Корсет Фустан Steampunk Костим
zoom_in

Браун Жешки Секси Espartilhos E Corpetes Корсети И Bustiers Готски Облека Челик Boned Underbust Корсет Фустан Steampunk

DEN 2217.00 2217.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Број На Модел На:
2083
Материјал:
Spandex,Полиестер
Материјал Состав:
Brocade + Сатенски
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Копче
Стил:
Секси
Шаблон Тип:
Paisley
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет тип:
Underbust Корсет Половината Тренер
Скелетот:
Спирала Челик коски
Затворање:
Пред Метален Прстен Тока Затворање, Назад Shoelace Алкохол
Боја на располагање:
црна / кафеава
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет G-string +Здолниште
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Слабеење На Половината
Пакување детали:
1 Set / Пластична кеса
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина

Слични производи во категоријата..