• Обновено
ДОКСА 6&12 заби рачната сопирачка Серво Мотор Завртка Поправка на Полнење + Приклучок за Кабелот За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 B7 CC Tiguan Sharan Q3 32332267 3C0998281A
zoom_in

ДОКСА 6&12 заби рачната сопирачка Серво Мотор Завртка Поправка на Полнење + Приклучок за Кабелот За ФОЛКСВАГЕН Passat

DEN 1559.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
6 Torx-1Set, 12 Torx-1Set, 6 Torx-2Set, 12 Torx-2Set
Другиот Дел Број:
3C0 998 281 НА
Бренд Име:
докса
Специјални Функции:
Задните тркала кочница моторни Сет
Осветленост Дел Број:
32332267
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Објектот Тежина:
605
Материјал Тип:
пластични + метал
Производителот Дел Број:
3C0 998 281A