• Обновено
Дами лето сончање UPF>50+ виткање мини чадор 5 пати црн слој против УВ жените џеб чипка begonia црвено parasol
zoom_in

Дами лето сончање UPF>50+ виткање мини чадор 5 пати црн слој против УВ жените џеб чипка begonia црвено parasol

DEN 1800.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Чадори
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Бренд Име:
Дожд Покрив
Производот:
Чадор
Материјал:
Алуминиум Цевка
Големина:
M
Функција:
Виткање
Шема:
Три-виткање Чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Панел Материјал:
Црна Слој
Број На Модел На:
CU-BSYS-4320Q
Боја:
Begonia Црвена
Стил:
црна слој 5 пати
is_customized:
Yes
Дожд Опрема Тип:
Чадори
Пол:
Жените

Слични производи во категоријата..