• Обновено
Криејтив Музички Кригла Керамички Виолина Глеѓ Кригла Англија Стил Филџани Кафе Одличен Подарок
zoom_in

Криејтив Музички Кригла Керамички Виолина Глеѓ Кригла Англија Стил Филџани Кафе Одличен Подарок

DEN 263.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Drinkware Тип:
Чаши
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
1000057
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Керамички
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Керамички Тип:
Коска Кина

Слични производи во категоријата..