• Обновено
2018 Мажите Бамбус Дрвени рачни часовници Со Вистински Cowhide Кожа Бенд Луксузни Дрво Часовници Жените како Подароци Објект
zoom_in

2018 Мажите Бамбус Дрвени рачни часовници Со Вистински Cowhide Кожа Бенд Луксузни Дрво Часовници Жените како Подароци

DEN 419.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
44mm
Функција:
Никој
Број На Модел На:
W24250-TP
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
24mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Слични производи во категоријата..