• Обновено
Машки Часовници OCHSTIN Врвот Бренд Спортски Престане да се Види на Плоштадот Кожа за на Рака Кварц рачен часовник Воена Relogios Masculino Хронограф
zoom_in

Машки Часовници OCHSTIN Врвот Бренд Спортски Престане да се Види на Плоштадот Кожа за на Рака Кварц рачен часовник

DEN 911.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
OCHSTIN
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
22cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Пол:
Мажи
Dial Дијаметар:
38mm
Функција:
Престанете Да Се Види,Шок Отпорни,Авто Датум,Хронограф,Заврши Календарот,Отпорен На Вода
Број На Модел На:
OCHSTIN GQ063
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
правоаголник
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
12mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Мажи
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба Патување
Feture:
воена војска спорт мода бизнис класичен луксузни фустан автоматски
види:
кожа за на рака појас watchband бенд хривнија
Relogios:
reloj hombre,montre homme,horloges mannen,relogio masculino,relogio
Функција:
Календар Датум Хронограф Стоперката Водоотпорен
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.114kg (0.25lb.)
Пакет Големина:
17cm x 12cm x 2cm (6.69in x 4.72in x 0.79in)

Слични производи во категоријата..