• Обновено
2017 Aimecor Гроздобер Женска Мажите Не ' Рѓосувачки Челик Дигитални Аларм Стоперката Зглоб Види Види Механички Часовници Жените Y1218
zoom_in

2017 Aimecor Гроздобер Женска Мажите Не ' Рѓосувачки Челик Дигитални Аларм Стоперката Зглоб Види Види Механички Часовници

DEN 67.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
Aimecor
Бендот Ширина:
00mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
00mm
Dial Дијаметар:
32-милиметри
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Хронограф Кварц Позлатен Класичен Круг Дами Жените Кристали Се Види
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
22cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
функција 1:
жените часовници сребро.
Карактеристика 2:
жените часовници сребро луксуз
функција 3:
жените часовници хривнија види дами
карактеристика 4:
Жените часовници 2017
Карактеристика 5:
жените часовници водоотпорен
Функција 6:
жените часовници, кожа за на рака
Карактеристика 7:
види жените дигитални
Функција 8:
види жените дигитален led допир
Карактеристика 9:
smart watch жени
Карактеристика 10:
часовници жени

Слични производи во категоријата..