• Обновено
F667 Мода Батерија USB Полесни Часовници Електронски машка Повик рачни часовници Кварц Windproof Flameless запалка приклучок за
zoom_in

F667 Мода Батерија USB Полесни Часовници Електронски машка Повик рачни часовници Кварц Windproof Flameless запалка

DEN 441.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
Chino Wilon
Број На Модел На:
F667
Dial Дијаметар:
4.5 мм
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
18mm

Слични производи во категоријата..