• Обновено
1 Buc Природни Свиња Наежвам Анти-статички Круг Дрво Четка Чешел Најлон Наежвам за Нега на Коса Четка Фризерски Кадрава Права Коса, Чешел
zoom_in

1 Buc Природни Свиња Наежвам Анти-статички Круг Дрво Четка Чешел Најлон Наежвам за Нега на Коса Четка Фризерски Кадрава

DEN 55.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Mythus
Број На Модел На:
дрво четка
Материјал:
Дрво
Големина:
24cm
Тип На Објект:
чешел
Тип:
Дрво Чешел
Материјал:
Природни Свиња Наежвам,Најлон
боја:
Браун
дизајн:
Права Коса
се применуваат:
Кадрава и Права Коса
Функција:
Antistatic,Отпорни На Топлина
користат за:
нега на коса
ОЕМ:
Avaliable
потекло место:
Кина
Пакет:
1 Buc Пакет

Слични производи во категоријата..