• Обновено
Симпатична Инстант глупак боул Scald доказ сад ушите со маска 13.5*13.5*7.2 cm
zoom_in

Симпатична Инстант глупак боул Scald доказ сад ушите со маска 13.5*13.5*7.2 cm

DEN 191.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Dinnerware Тип:
Чинии
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Пластични Тип:
PP
Капацитет:
Производство:
Еден
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
HQS-108467
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
SAFEBET
Техника:
Никој
Материјал:
PP
Големина:
13.5*13.5*7.2 cm
Тежина:
192g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..