• Обновено
Извезена Црна S Eyelash Scrapbooking Чипка Лента Ткаенина Мотив Трим Разубавувањето Applique Шиење Материјали за Текстил 28y/T945
zoom_in

Извезена Црна S Eyelash Scrapbooking Чипка Лента Ткаенина Мотив Трим Разубавувањето Applique Шиење Материјали за Текстил

DEN 791.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Извезена
Ширина:
full width 25mm/0.98 inches
Број На Модел На:
Чипка лента t945
Ткаенина Тип:
Ткаенина/полиестер
боја:
Црна
Големина:
full width 25mm/0.98 inches, 1 yard=91cm
Декорација:
Извезена
Секс:
за жените
За:
Свадба Фустан, Африкански Чипка Намали
Тип:
Везени, растворлив во вода

Слични производи во категоријата..