• Обновено
1Meter Висок Квалитет француска Чипка Ткаенина Tulle Нето Чипка Ткаенина Булчински Партија се Облекуваат Везови Чипка Додатоци За DIY Занает 2018
zoom_in

1Meter Висок Квалитет француска Чипка Ткаенина Tulle Нето Чипка Ткаенина Булчински Партија се Облекуваат Везови Чипка

DEN 624.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
110cm
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
AIWUJIA
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
NN33
Ткаенина Тип:
Mesh

Слични производи во категоријата..