• Обновено
14Yards Чипка Намали Applique Ткаенина Applique Daisy Цвет Печ DIY Додатоци Везови Намали За венчаница YY996
zoom_in

14Yards Чипка Намали Applique Ткаенина Applique Daisy Цвет Печ DIY Додатоци Везови Намали За венчаница YY996

DEN 324.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Природните Бела, Виолетова, Црвена, Црна
Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Ширина:
2.0cm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AIWUJIA
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
YY996
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер

Слични производи во категоријата..