• Обновено
15yards/многу Специјална Металик предиво Везови чипка фустан облека корејски јака DIY додатоци Злато материјал Везени чипка
zoom_in

15yards/многу Специјална Металик предиво Везови чипка фустан облека корејски јака DIY додатоци Злато материјал Везени

DEN 230.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
2cm
Број На Модел На:
YS1-3-5g
Материјал:
100% Полиестер

Слични производи во категоријата..