• Обновено
Луксузна Чист Титаниум Флексибилни Rimless лесни за Читање Очила Човек Жените Читатели +75 +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275
zoom_in

Луксузна Чист Титаниум Флексибилни Rimless лесни за Читање Очила Човек Жените Читатели +75 +100 +125 +150 +175 +200

DEN 959.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Око Рецепт:
+25, +50, +75, +100, +125, +150, +175, +200, +225, +250, +275, +300, +325, +350, +375, +400, +450, +500, +600
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Унисекс
Леќа Ширина:
5.2 cm
Рамка Материјал:
Титаниум
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
132
Леќи Во Боја:
Јасно
Бренд Име:
BETSION
Леќа Висина:
2.8 cm
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Обложување:
HMC

Слични производи во категоријата..