• Обновено
Децата кожени чизми девојки снег чизми Дрво Wrasse 2018 нова мода зима детски чевли не се лизга топло памук чизми
zoom_in

Децата кожени чизми девојки снег чизми Дрво Wrasse 2018 нова мода зима детски чевли не се лизга топло памук чизми

DEN 743.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
1, 2, 6.5, 7.5, 8, 9, 9.5, 10.5, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
Пол:
Унисекс
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
Дрвото Wrasse
Пети Форма:
Круг Пети
Сезоната:
Зима
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Zip
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Моден Елемент:
Тока
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Обвивка Материјал:
Кадифен

Слични производи во категоријата..