• Обновено
Унисекс Бебе момчиња Чорапи Краток Памук шепа печати Sock Бебе Момче Девојка Симпатична Модел Кат Чорапи руно Анти Лизга деца Чорапи
zoom_in

Унисекс Бебе момчиња Чорапи Краток Памук шепа печати Sock Бебе Момче Девојка Симпатична Модел Кат Чорапи руно Анти

DEN 40.56

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
0 to 24m, 2t to 4t
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Унисекс
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
боја:
бела,розова,сива,зелена,како што е подолу слики
Ткаенина Тип:
Плетени
Пакување:
1 пар чорапи чипка

Слични производи во категоријата..