• Обновено
2018 лето нови памучни чорапи мажите модата Антибактериски и deodorant Краток Глуждот чорапи Мажите Подароци чорапи 5 Пара/Многу Без Кутија
zoom_in

2018 лето нови памучни чорапи мажите модата Антибактериски и deodorant Краток Глуждот чорапи Мажите Подароци чорапи

DEN 172.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
Asock лидер
Број На Модел На:
AA099
Материјал:
Памук
Sock Тип:
Повик
Висок:
Глуждот
боја:
5 бои
Големина:
39-43
За сезоната:
Пролет& Лето
Материјали:
75% памук
Шема:
Мрачно/Splice
Стил:
секојдневен стил
Карактеристики:
Абсорбента, обликот, deodorant, анти-триење, дише

Слични производи во категоријата..