• Обновено
SC-10 Двојно Локација Дигитални Colorimeter Цена
zoom_in

SC-10 Двојно Локација Дигитални Colorimeter Цена

DEN 6648.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Работна температура:
0~40C
Интерфејс:
RS-232
Број На Модел На:
SC-10
Colorimeter Стил:
Рачни
Мерење Калибар:
4mm
Боја Разлика Формула:
види опис
Бренд Име:
3nh
Позиционирање :
Светлината позиционирање и крстот позиционирање
Мерење на крајот лице :
Голем стабилна крајот лице
Детектори :
Силикон photodiode низа
Боја Простор :
CIEL * a * b
Тип:
Colorimeter цена
Боја Разлика Формула :
E * ab
Просветувајќи/гледање геометрија :
8/d
Извор На Светлина Уред :
Сина LED светло побудување
Факултативна светлина:
D65
Продавница :
100 10000 стандард примероци