• Обновено
Нов Висок Капацитет Градите Торба За Мажи & Жени Платно Прашка Торба Секојдневен Crossbody Кеси За Кратко Патување Едноставна Рамо Кеси H023
zoom_in

Нов Висок Капацитет Градите Торба За Мажи & Жени Платно Прашка Торба Секојдневен Crossbody Кеси За Кратко Патување

DEN 1728.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
H023
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
седло
Бренд Име:
AIMIMI
Надворешноста:
Солидна Торба
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Точка име :
Мажите Платно Crossbody Торба
Објектот Големина:
Должина 17cm * Ширина 7cm * Висина 27cm
Објектот Тежина:
800g

Слични производи во категоријата..