• Обновено
50pcs Волна Почувствува Полирање Чистење Мелење Тркала Полирање Подлога+4Pcs Shanks за Dremel Ротари Алатка Dremel APR24
zoom_in

50pcs Волна Почувствува Полирање Чистење Мелење Тркала Полирање Подлога+4Pcs Shanks за Dremel Ротари Алатка Dremel

DEN 43.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
13mm diameter, 25mm diameter
DIY Материјали:
Дрво
Забите тип:
Фино заби
Број На Модел На:
волна полирање тркала
Бренд Име:
OOTDTY
is_customized:
Yes
Датотека Намалување Тип:
Еден намали
Тип:
полирање тркала
Материјал:
Волна
Волна полирање тркала дебелина:
8мм
Месо тело дијаметар:
3.15 mm
Месо Тело Должина:
38mm

Слични производи во категоријата..