• Обновено
MY1018 250W24/36V супер ладење алуминиумски умре-кастинг Електрични вратата опрема мотор
zoom_in

MY1018 250W24/36V супер ладење алуминиумски умре-кастинг Електрични вратата опрема мотор

DEN 1488.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
36V 250W, 24V 250W
сертификација:
CE,CCC
Commutation:
четка
Употреба:
Автомобил,Вентилатор,Електричен Велосипед,Home Апарат,Брод
Напон(V):
24/36V
Изградба:
Постојан Магнет
Постојана Струја(A):
13.4/8.9 На
Вртежен момент:
0.87
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Излезна Моќност:
250w
Тип:
Опрема Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Број На Модел На:
MY1018
Забавување на односот на:
7.18

Слични производи во категоријата..