• Обновено
AS026 Декоративни Материјали 50 квадратни Ширина 1m вода трансфер филм кожата шема хидрографски трансфер печатење филм
zoom_in

AS026 Декоративни Материјали 50 квадратни Ширина 1m вода трансфер филм кожата шема хидрографски трансфер печатење

DEN 2880.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
TSAUTOP
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Должина:
50M
Широк:
1m
Тежина:
5KG
Пакување големина:
110cm*15cm*15cm
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..